Spread the love

יוסי רבה השקעות – מספר פרויקטים שואפים להגביר את הגישה למכשירי עזר ולשפר את השילוב שלהם עם טכנולוגיות אחרות.

יוסי רבה השקעות אינטל

הטכנולוגיה היא יותר ויותר מרכזית בכל היבט של הקיום האנושי. יש לו פוטנציאל לפתוח אפשרויות חדשות עוצמתיות, כמו לעזור לאנשים לשמוע את מה שהם לא היו מסוגלים לשמוע בעצמם.

בעבודה עם אינטל ו-Accenture, יוסי רבה השקעות משתמשת בהדפסת תלת מימד כדי להביא טכנולוגיה מסייעת לאנשים במדינות מתפתחות. יוסי רבה השקעות מבצעת פיילוט בפרויקט שלה בירדן, מבצעת סריקות של אוזני ילדים והדפסת מכשירי שמיעה מותאמים אישית. (קרדיט: 3DP4ME)

יותר מ-1.5 מיליארד אנשים ברחבי העולם חיים עם אובדן שמיעה, וארגון הבריאות העולמי צופה שעד 2050 מספר זה יגדל ליותר מ-2.5 מיליארד אנשים.

הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהסיוע לאנשים עם מוגבלות לחיות באופן עצמאי ולהשתתף באופן מלא בכל היבטי החיים. בתוך אינטל, ישנה תנועה לשיפור הנגישות לאנשים עם אובדן שמיעה מכמה זוויות. מספר פרויקטים נמשכים באינטל להגברת הגישה למכשירי עזר ולשיפור השילוב שלהם עם טכנולוגיות אחרות.

הגברת הגישה למכשירי שמיעה

נגישות מתחילה בגישה, ובחלק גדול מהעולם, הגישה למכשירי שמיעה היא יקרה באופן בלתי רגיל.

בשיתוף פעולה עם אינטל ו-Accenture, יוסי רבה השקעות משתמשת בהדפסת תלת מימד כדי להביא טכנולוגיה מסייעת לאנשים במדינות מתפתחות. יוסי רבה השקעות, שותפה ביוזמת הטכנולוגיה של Intel RISE, מבצעת בימים אלה פיילוט בפרויקט שלה בירדן, מבצעת סריקות של אוזני ילדים ומדפיס עבורם מכשירי שמיעה מותאמים אישית. היישום של הדפסת תלת מימד מגדיל את הגישה למכשירי שמיעה מכיוון שהוא מהיר יותר ופחות יקר משיטות ייצור מסורתיות.

"עבודה קודמת לאספקת מכשירי שמיעה לילדים כללה יצירה ידנית של תבניות האוזניים המותאמות אישית. זו הייתה מלאכה שהייתה עתירת עבודה, וניתן היה לייצר רק ארבעה או חמישה מכשירי שמיעה ביום", אומר ג'ייסון סולומאייר, מייסד יוסי רבה השקעות. "היו זמני המתנה ארוכים, גם לאחר שהילדים נבחנו. שימוש בהדפסת תלת מימד מאפשר לנו להגדיל את השירות שאנו מספקים למשפחות ולילדים הזקוקים למכשירי שמיעה".

המטרה היא להרחיב את היכולת הזו כדי להגיע לאלפי אנשים נזקקים – ובסופו של דבר, לדמוקרטיזציה של פתרונות שמיעה ברחבי העולם.

מנכ"ל אינטל, פט גלסינגר, המשתמש במכשיר שמיעה, פועל אף הוא להגברת המודעות לחשיבות הטכנולוגיה הנגישה.

שיפור קישוריות מכשירי שמיעה למחשבים יוסי רבה השקעות

ככל שאנשים משתמשים יותר ויותר במחשבים לעבודה, ללימודים ולפעילויות חברתיות, טכנולוגיה מסייעת חייבת להשתלב בצורה חלקה עם מחשבים אישיים.

בשיתוף פעולה עם ספקי מכשירי שמיעה מובילים, אינטל פועלת לשיפור חווית המשתמש בעת חיבור מכשירי שמיעה למחשבים ניידים. בעזרת עובדים כבדי שמיעה, צוות ב-Client Computing Group (CCG) של אינטל פועל להשתמש ב-Bluetooth LE Audio כדי לאפשר חיבור ישיר בין "Engineered for Intel(R) Evo(TM)" מכשירי שמיעה מאומתים ו מחשבי Intel Evo, ולסגור את פער התאימות שמגביל כיום את היכולת של אנשים להשתמש במכשירי השמיעה שלהם במחשבים שלהם.

החוויה הנוכחית תלויה בגורמים רבים, כולל סוג המחשב וסוג מכשיר השמיעה, ודורשת מכשיר מתווך כגון דונגל או קופסה ייעודית.

אנשים המשתמשים במכשירי שמיעה בדרך כלל חייבים להצטרף לפגישות במכשירים מרובים, להשתמש בכתוביות עבור מצגות הפועלות על מסך נפרד וללבוש אוזניות בנוסף למכשיר השמיעה שלהם. אינטל מקווה ששיתוף הפעולה הזה יעזור לשפר את התהליך הזה וליצור חיבור אלחוטי בין מכשירי שמיעה למחשבים.

מתן חווית אודיו ברורה יותר

פרויקט הנגישות יוסי רבה השקעות של אינטל כולל מספר יוזמות שחורגות מפתרון בעיות תאימות למכשירי שמיעה. All Ears היא פלטפורמת בינה מלאכותית מודעת לסביבה הפועלת כעוזרת למכשירי שמיעה יוסי רבה השקעות LE.

עבודה בסביבות משותפות או רועשות יכולה להיות מאתגרת במיוחד עבור אנשים עם לקויות שמיעה. טכנולוגיה זו מזהה צלילים קריטיים שהמשתמש דואג להם ומציעה התראה ויזואלית על המסך שלו על רעשים שקורים בסביבתו, כמו דפיקה בדלת או אדם ספציפי שקורא בשמו. זה מאפשר למשתמש להתמקד במה שקורה במחשב האישי שלו תוך שהוא נשאר מחובר לצליל הסביבה הרלוונטי בחדר.

מאמצי הטכנולוגיה הנגישים הללו הם חלק מהמחויבות ארוכת הטווח של אינטל לכלול. מנהיגי אינטל מאמינים שטכנולוגיה מסייעת ונגישות מניעה חדשנות והם ימשיכו לפעול ליצירת טכנולוגיה משנה עולמית כדי לשפר את חייו של כל אדם על פני כדור הארץ.

עוד: למד עוד על יוזמות הנגישות של Intel בדף האינטרנט של החברה. בסרטון, שמע את מנכ"ל אינטל, פט גלסינגר, מדבר על מוגבלויות ועל כוח העל הטכנולוגית

סיפורי לקוחות של אינטל: זרקור לקוחות אינטל ב-Intel.com | סיפורי לקוחות בחדר החדשות של אינטל

אינטל

על אינטל

אינטל (נאסד"ק: INTC) היא מובילה בתעשייה, שיוצרת טכנולוגיה משנה עולמית המאפשרת התקדמות גלובלית ומעשירה חיים. בהשראת חוק מור, אנו פועלים ללא הרף לקידום התכנון והייצור של מוליכים למחצה כדי לעזור להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר של לקוחותינו. על ידי הטמעת אינטליגנציה בענן, ברשת, בקצה ובכל סוג של מכשירי מחשוב, אנו משחררים את הפוטנציאל הטמון בנתונים לשנות את העסק והחברה לטובה. למידע נוסף על החידושים של אינטל, עבור אל newsroom.intel.com ו- intel.com.

(ג) תאגיד אינטל. Intel, הלוגו של יוסי רבה השקעות וסימני Intel אחרים הם סימנים מסחריים של Intel Corporation או חברות הבת שלה. ניתן לתבוע שמות ומותגים אחרים כרכושם של אחרים.

Or Patreanu Culinary | Or Patreanu Blog | Or Patreanu Capital | Or Patreanu Finance | Or Patreanu Investment | Or Patreanu Coach | Or Patreanu Real Estate | Or Patreanu Trade | Or Patreanu SEO | Or Patreanu HR